2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Programı

 

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ ECZACILIK FAKÜLTESİ   

2017-2018 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ

DERS PROGRAMI

 

PAZARTESİ

 

TKD 103 Türk Dili I                                                                           10:40-12:30                             web sayfası

ECF 289 Biyomoleküler Araştırmalar ve Tanı Teknikleri                   10:40-12:30                             Farma I

ECF 191 Genel Kimya                                                                       13:40-15:30                             Farma I

TIP 101 Tıbbi Biyoloji Gen. ve Patoloji                                            15:40-17:30                             Farma I

ECF 271 Gıda Toksikolojisi                                                               10:40-12:30                             Farma III

ECF 205 Doğal İlaçlarla İlgili Temel Kavramlar                                15:40-17:30                             S Salonu

ECF 503 Avr.Bir.Ülk.ve Türk.Bitk.Drog.Kal.                                   10.40-12.30                             Kütüphane

ECF 333 Farmakoloji III                                                                    08:40-10:30                             Farma II

ECF 301 Farmakognozi I                                                                   10:40-12:30                             Farma II

ECF 335 Farmasötik Teknoloji II                                                       13:40-15:30                             Farma II

HAS 305 İlk Yardım                                                                          15:40-17:30                             Farma II

ECF 485 Farmasötik Kimya IV Lab.                                                 09:40-16:30                             Lab.III-IV

ECF 437 Farmasötik Teknoloji IV Lab.                                             09:40-16:30                             Lab.I-II

 

 

SALI

 

ING 127 Temel İngilizce I                                                                09:40-12:30                            Farma I

ING 127 Temel İngilizce I                                                                09:40-12:30                            Konferans Salonu

MAT 115 Matematik                                                                          13:40-15:30                             Farma I

BİS 107 Biyoistatistik                                                                        15:40-17:30                            Farma I           

ECF 339 Farmasötik Kimya III                                                          08:40-10:30                             Farma II

ECF 383 Biyokimya III                                                                      10:40-12:30                             Farma II

ECF 555 İlaç Araştırmalarında Farmak.Yönt.II                                 13:40-15:30                             Farma II

ECF 553 Medikal Malzemelere Giriş                                     15:40-17:30                             Farma II

ECF 589 Sinir Sistemi Biyokimyasına Giriş                                       10:40-12:30                             Dekanlık Semi. S

ECF 469 Ters İlaç Reak. ve Risk Değer                                             13:40-15:30                             Dekanlık Semi. S

ECF 405 Farmasötik Biyoloji                                                 08:40-10:30                             Farma III

ECF 571 Klinik Toksikoloji                                                                10:40-12:30                             Farma III

ECF 389 Bağışıklık Sistemi Biyokimyası                                           13:40-15:30                             Farma III

ECF 341 Laboratuvarda Güvenli Çalışma                                          15:40-17:30                             Farma III

ECF 305 Genetik Ola.Değiş. Bitkiler ve Biyog.                                13:40-15:30                             Konferans Salonu

ECF 387 Hastalıkların Biyokimyasal Temelleri                                  15:40-17:30                             Konferans Salonu

ECF 371 Etkileşme ve Toksikolojik Sonuçları                                   13:40-15:30                             Kütüphane

ECF 349 Tıbbi Cihazlar Dünyadaki Yeri ve Türkiyedeki Uyg.         15:40-17:30                             Kütüphane

ECF 303 Dünyada Gelen Tedv.Sist.ve Mit.Tıbbi                              13.40-15:30                             S Salonu

ECF 309 Doğal İlaç Geliştirme                                                          15:40-17:30                             S Salonu

ECF 237 Analitik Kimya II Lab.                                                      09:40-16:30                            Lab I        

ECF 239 Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji Lab.                    09:40-16:30                             Lab II

ECF 407 Farmakognozi III Lab.                                                        09:40-16:30                             Lab.III-IV

 

 

 

 

ÇARŞAMBA

 

ECF 227 Farmakoloji I                                                                       13:40-14:30                             Farma I

ECF 229 Farmasötik Kimya I                                                 14:40-15:30                             Farma I

ECF 435 Farmasötik Teknoloji IV                                                     16:40-17:30                             Farma I

ECF 517 Endüstriyel İlaç Üretimi                                                      08:40-10:30                             S Salonu

ECF 519 Kalite Güvencesi ve Yönetmelikler                         10:40-12:30                             S Salonu

ECF 545 Radyofarmasötiklerde Ruhsat Dos.Haz.                             13:40-15:30                             S Salonu

ECF 403 Fitoterapi                                                                             15:40-17:30                             S Salonu

ECF 587 Vitaminler ve Koenzimler                                                   13:40-15:30                             Farma III

ECF 535 Veteriner İlaç Dozaj Şek. Ve Form.                                    15:40-17:30                             Kütüphane

ECF 513 Eczane Yönetimi                                                                 08:40-10:30                             Konferans Salonu

ECF 515 Eczane Hizmetleri                                                               10:40-12:30                             Konferans Salonu

ECF 539 Akılcı İlaç Uygulamaları                                                     13:40-16:30                             Konferans Salonu

TIP 305 Anatomi Fizyoloji III                                                            16.40-17.30                             Konferans Salonu

ECF 453 Farmasötik Kimya V                                                           08:40-10:30                             Farma II

ECF 401 Farmakognozi III                                                                10:40-12:30                             Farma II

ECF 555 İlaç Araştırmalarında Farmak.Yönt.II                                 14:40-15:30                             Farma II

ECF 219 Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji                            15:40-17:30                             Farma II

ECF 491 Staj III                                                                                 13:40-15:30                      Hastane (Bölüm 76/91)

ECF 237 Analitik Kim.II Lab.                                                           09:40-12:30                             Lab.I

ECF 385 Biyokimya III Lab.                                                             13:40-16:30                             Lab.I

ECF 239 Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji Lab.                    09:40-12:30                             Lab II

ECF 489 Farmasötik Toksikoloji II Lab.                                            13:40-16:30                             Lab.II

ECF 329 Farmasötik Kimya II Lab.                                                   09:40-16:30                             Lab.III-IV

ECF 427 Zirai ve Veteriner İlaçlar                                                     15:40-17:30                             F.Kimya AbD

 

PERŞEMBE

 

ECF 493 Farmasötik Bakım I                                                 08:40-09:30                             Farma I

ECF 559 Kozmetiklerde Kull. Bitki. Kayn. ve Fit                             10:40-12:30                             Farma I

TIP 101 Tıbbi Biy.Gen. ve Patoloji                                                   13:40-14:30                            Farma I

ECF 191 Genel Kimya                                                                       14:40-15:30                             Farma I

ECF 113 Ecz. Tarihi ve Deontoloji                                                     15:40-17:30                             Farma I

ECF 203 Farmasötik Bot. Tem.Kav. ve Ter.                                      08:40-10:30                             Konferans Salonu

ECF 225 İlaç Nomenklatürü                                                               13:40-15:30                             Konferans Salonu

ECF 467 Biyo.Lab.Bul.Değer.                                                           13:40-15:30                             Kütüphane

ECF 299 Beslenme Biyokimyası                                                        08:40-10:30                             Farma II

ECF 573 Endüstriyel Toksikoloji                                                       10:40-12:30                             Farma II

ECF451 Eczane İşletmeciliği                                                              13:40-15:30                             Farma II

ECF 523 İlaç Molekül Ar-Ge Çalış. ve Ar-Ge Kav.                          15:40-17:30                             Farma II

ECF 561 Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünlerde Analizler                    13.40-15:30                             Farma III

ECF 385 Biyokimya III Lab.                                                             09:40-16:30                             Lab.I

ECF 489 Farmasötik Toksikoloji II Lab.                                            09:40-16:30                             Lab.II

ECF 291 Staj I                                                              09.40-12.30              Eczane Simülasyon Merkezi ve S Salonu

 

 

 

 

 

CUMA

 

ECF 493 Farmasötik Bakım I                                                 08:40-10:30                             Farma I

ECF 487 Farmasötik Toksikoloji II                                                    10:40-12:30                             Farma I

ECF 449 Farmakoloji V                                                                      13:40-15:30                             Farma I

ECF 435 Farmasötik Teknoloji IV                                                     15:40-17:30                             Farma I

ECF 551 Organik Reaksiyon Mekanizmaları                         10:40-12:30                             Dekanlık Semi. S

ECF 533 İlaç Ruhsatlandırılması                                                        13:40-15:30                             Dekanlık Semi. S

ECF 287 Biyokimya I                                                                       08:40-10:30                            Farma II

AİT203 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I                                      10.40-12.30                            Farma II

ECF 235 Analitik Kimya II                                                                13:40-15:30                             Farma II

ECF 221 Organik Kimya II                                                                15:40-17:30                             Farma II         

FİZ 195 Fizik                                                                                      08:40-10:30                             Konferans Salonu

ECF 513 Eczane Yönetimi                                                                 13:40-15:30                             Konferans Salonu

ECF 515 Eczane Hizmetleri                                                               15:40-17:30                             Konferans Salonu

ECF 557 Sosyal Ecz.Araşt.Yönt.                                                       08:40-10:30                             Farma III

ECF 509 Fitofarmasötikler                                                                 10:40-12:30                             Farma III

ECF 529 Müstahzar Bilgisi II                                                 15:40-17:30                             Farma III

ECF 517 Endüstriyel İlaç Üretimi                                                      08:40-10:30                             S Salonu

ECF 519 Kalite Güvencesi ve Yönetmelikler                         10:40-12:30                             S Salonu

ECF 491 Staj III                                                                                 13:40-15:30                 Hastane (Bölüm 76/91)

ECF 307 Farmakognozi I Lab.                                                           09:40-16:30                             Lab.III-IV

ECF 337 Farmasotik Teknoloji II Lab.                                               09:40-16:30                             Lab.I-II

 

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
06100 Sıhhiye - Ankara
Telefon: 0 312 305 10 88
Fax: 0 312 311 47 77