2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi Ders Programı 12.10.2016

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ

DERS PROGRAMI

PAZARTESİ

FİZ 195 Fizik                                                                                    08:40-10:30                            Farma I

TKD 103 Türk Dili I                                                                         10:40-12:30                            Farma I

ECF 191 Genel Kimya                                                                    13:40-15:30                            Farma I

TIP 101 Tıbbi Biyoloji Gen. ve Patoloji                                            15:40-17:30                            Farma I

ECF 271 Gıda Toksikolojisi                                                             10:40-12:30                            Farma III

ECF 219 Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji                           15:40-17:30                            Konferans Salonu

ECF 225 İlaç Nomenklatürü                                                            13:40-15:30                            Konferans Salonu

ECF 205 Doğal İlaçlarla İlgili Temel Kavramlar                              10:40-12:30                            S Salonu

ECF 555 İlaç Araştırmalarında Farmak.Yönt.II                              08:40-09:30                            Farma III

TIP 201 Anatomi Fizyoloji                                                               15:40-17:30                            Dekanlık Topl. S.

ECF 333 Farmakoloji III                                                                  08:40-10:30                            Farma II

ECF 301 Farmakognozi I                                                               10:40-12:30                            Farma II

ECF 335 Farmasötik Teknoloji II                                                    13:40-15:30                            Farma II

ECF 383 Biyokimya III                                                                    15:40-17:30                            Farma II

ECF 485 Farmasötik Kimya IV Lab.                                               09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 437 Farmasötik Teknoloji IV Lab.                                           09:40-16:30                            Lab.I-II

ECF 289 Biyomoleküler Araştırmalar ve Tanı Teknikleri               10:40-12:30                            Konferans Salonu

 

SALI

ING 127 Temel İngilizce I                                                                09:40-12:30                            Farma I

MAT 115 Matematik                                                                        13:40-15:30                            Farma I

BİS 107 Biyoistatistik                                                                      15:40-17:30                            Farma I          

TIP 201 Anatomi Fizyoloji                                                               15:40-17:30                            Dekanlık Topl. S.

ECF 237 Analitik Kimya II Lab.                                                       09:40-16:30                            Lab I

ECF 239 Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji Lab.                   09:40-16:30                            Lab II

ECF 553 Medikal Malzemelere Giriş                                              13:40-15:30                            Farma II

ECF 407 Farmakognozi III Lab.                                                      09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 371 Etkileşme ve Toksikolojik Sonuçları                                 13:40-15:30                            Farma III

ECF 389 Bağışıklık Sistemi Biyokimyası                                        13:40-15:30                            Kütüphane

ECF 303 Dünyada Gelen Tedv.Sist.ve Mit.Tıbbi                            13.40-15:30                            Konferans Salonu

ECF 309 Doğal İlaç Geliştirme                                                        15:40-17:30                            Farma II

ECF 341 Laboratuvarda Güvenli Çalışma                                      15:40-17:30                            Farma III

ECF 349 Tıbbi Cihazlar Dünyadaki Yeri ve Türkiyedeki Uyg.         15:40-17:30                            Dekanlık Semi. S.

ECF 387 Hastalıkların Biyokimyasal Temelleri                               15:40-17:30                            Konferans Salonu

ECF 339 Farmasötik Kimya III                                                        08:40-10:30                            Farma II

HAS 305 İlk Yardım                                                                         10:40-12:30                            Farma II         

 

ÇARŞAMBA

ECF 227 Farmakoloji I                                                                    13:40-14:30                            Farma I

ECF 229 Farmasötik Kimya I                                                          14:40-15:30                            Farma I

ECF 305 Genetik Ola.Değiş. Bitkiler ve Biyog.                               13:40-15:30                            S Salonu

ECF 435 Farmasötik Teknoloji IV                                                   16:40-17:30                            Farma I

ECF 515 Eczane Hizmetleri                                                            08:40-10:30                            Farma I

ECF 513 Eczane Yönetimi                                                             10:40-12:30                            Farma I

ECF 517 Endüstriyel İlaç Üretimi                                                    08:40-10:30                            Farma III

ECF 519 Kalite Güvencesi ve Yönetmelikler                                  10:40-12:30                            Farma III

ECF 539 Akılcı İlaç Uygulamaları                                                   13:40-16:30                            Kütüphane

ECF 491 Staj III                                                                              13:40-15:30                     Hastane (Bölüm 76/91)

ECF 237 Analitik Kim.II Lab.                                                           09:40-12:30                            Lab.I

ECF 385 Biyokimya III Lab.                                                            13:40-16:30                            Lab.I

ECF 489 Farmasötik Toksikoloji II Lab.                                          13:40-16:30                            Lab.II

ECF 239 Farmasötik Mikrobiyoloji ve İmmünoloji Lab.                   09:40-12:30                            Lab II

ECF 329 Farmasötik Kimya II Lab.                                                 09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 401 Farmakognozi III                                                             10:40-12:30                            Farma II

ECF 453 Farmasötik Kimya V                                                        08:40-10:30                            Farma II

ECF 427 Zirai ve Veteriner İlaçlar                                                  15:40-17:30                            Farma III

ECF 403 Fitoterapi                                                                         13:40-15:30                            Farma III

 

 

 

PERŞEMBE

ECF 493 Farmasötik Bakım I                                                          08:40-09:30                            Farma I

ECF 191 Genel Kimya                                                                    14:40-15:30                            Farma I

TIP 101 Tıbbi Biy.Gen. ve Patoloji                                                  13:40-14:30                            Farma I

TIP 201 Anatomi Fizyoloji                                                               15:40-17:30                            Dekanlık Topl. S.

ECF 113 Ecz. Tarihi ve Deontoloji                                                   10:40-12:30                            Farma I

ECF 559 Kozmetiklerde Kull. Bitki. Kayn. ve Fit                             10:40-12:30                            Farma III

ECF 299 Beslenme Biyokimyası                                                     08:40-10:30                            Farma II

ECF 203 Farmasötik Bot. Tem.Kav. ve Ter.                                     08:40-10:30                            Farma III

ECF 385 Biyokimya III Lab.                                                             09:40-16:30                            Lab.I

ECF 489 Farmasötik Toksikoloji II Lab.                                           09:40-16:30                            Lab.II

ECF 291 Staj 1                                                                               11.40-12.30/13.40-15.30            Uyg. Ecz.

ECF451 Eczane İşletmeciliği                                                          13:40-15:30                            Farma II

ECF 467 Biyo.Lab.Bul.Değer.                                                        13:40-15:30                            Farma III

 

CUMA

ECF 287 Biyokimya I                                                                       08:40-10:30                            Farma II

ECF 235 Analitik Kimya II                                                               13:40-15:30                            Farma II

ECF 221 Organik Kimya II                                                              15:40-17:30                            Farma II

AİT 203 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I                                       10:40-12:30                            Farma II         

ECF 517 Endüstriyel İlaç Üretimi                                                   08:40-10:30                            Farma III

ECF 519 Kalite Güvencesi ve Yönetmelikler                                  10:40-12:30                            Farma III

ECF 529 Müstahzar Bilgisi II                                                          13:40-15:30                            Farma III

ECF 555 İlaç Araştırmalarında Farmakolojik Yönt.                        15:40-17:30                            Farma III

ECF 515 Eczane Hizmetleri                                                             08:40-10:30                            Konferans Salonu

ECF 513 Eczane Yönetimi                                                               10:40-12:30                            Konferans Salonu

ECF 521 Eczacılıkta Bilgi ve Kaynağa Ulaşma                                15:40-17:30                            Kütüphane

ECF 491 Staj III                                                                                13:40-15:30                     Hastane (Bölüm 76/91)

ECF 487 Farmasötik Toksikoloji II                                                   10:40-12:30                            Farma I

ECF 493 Farmasötik Bakım I                                                           08:40-10:30                            Farma I

ECF 557 Sosyal Ecz.Araşt.Yönt.                                                     15:40-17:30                            Dekanlık Semi. S.

ECF 307 Farmakognozi I Lab.                                                         09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 337 Farmasotik Teknoloji II Lab.                                              09:40-16:30                            Lab.I-II

ECF 449 Farmakoloji V                                                                    13:40-15:30                            Farma I

ECF 435 Farmasötik Teknoloji IV                                                     15:40-17:30                            Farma I

 

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
06100 Sıhhiye - Ankara
Telefon: 0 312 305 10 88
Fax: 0 312 311 47 77