2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİ DERS PROGRAMI  

 

PAZARTESİ

FİZ 195 Fizik                                                                                    08:40-10:30                            Farma I

MAT 115 Matematik                                                                         10:40-12:30                            Farma I

ECF 163 Farmasötik Mikrobiyoloji-İmmünoloji                                     13:40-15:30                            Farma I

 

ECF 205 Doğal İlaçlarla İlgili Tem.Kavr.                                               08:40-10:30                            S salonu

ECF 299 Beslenme Biyokimyası                                                         08:40-10:30                            Farma III

ECF 271 Gıda Toksikolojisi                                                                10:40-12:30                            Farma III

ECF 289 Biyomoleküler Araş. ve Tanı Tekn.                                        10:40-12:30                            S salonu

ECF 225 İlaç Nomenklatürü                                                                13:40-15:30                            Konf.Salonu

AİT 203 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I                                            15:40-17:30                            Farma I

 

ECF 307 Farmakognozi I Lab.                                                            09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 337 Farmasotik Teknoloji II Lab.                                                 09:40-16:30                            Lab.I-II

 

ECF 493 Farmasötik Bakım I                                                             08:40-10:30                            Farma II

ECF 483 Farmasötik Kimya IV                                                          10:40-12:30                            Farma II

ECF 487 Farmasötik Toksikoloji II                                                     13:40-15:30                            Farma II

ECF 435 Farmasötik Teknoloji IV                                                      15:40-17:30                            Farma II

 

ECF 521 Eczacılıkta Bilgi ve Kaynağa Ulaşma                                   15:40-17:30                            Farma III

 

SALI

İNG 127 Temel İngilizce I                                                                  08:40-10:30                            Farma III

İNG 128 Temel İngilizce II                                                                 08:40-10:30                            Kütüphane

ECF 191 Genel Kimya                                                                      10:40-12:30                            Farma II

TKD 103 Türk Dili I  (I.Grup)                                                             13:40-15:30                            Farma II

TKD 103 Türk Dili II (II.Grup)                                                            15:40-17:30                            Farma II

 

TIP 201 Anatomi-Fizyoloji II                                                              10:40-12:30                            Farma I

ECF 235 Analitik Kimya II                                                                 13:40-15:30                            Farma I

ECF 221 Organik Kimya II                                                                15:40-17:30                            Farma I

 

ECF 327 Farmasötik Kimya II                                                           08:40-10:30                            Farma I

ECF 309 Doğal İlaç Geliştirme                                                          10:40-12:30                            Farma III

ECF 341 Laboratuvarda Güvenli Çalışma                                          10:40-12:30                            Konferans Salonu

ECF 303 Dünyada Gelen.Tedv. Sist. ve Mit.Tıbb.                              13:40-15:30                            Farma III

ECF 349 Tıbbi Cihazlar Dünyadaki Yeri ve Türkiyedeki Uyg.               13:40-15:30                            Konferans Salonu

HAS 305 İlk Yardım                                                                        15:40-17:30                            Konferans Sal.

 

ECF 435 Farmasötik Teknoloji IV                                                     08:40-09:30                            Farma II

ECF 407 Farmakognozi III Lab.                                                       09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 437 Farmasötik Teknoloji IV Lab.                                             09:40-16:30                            Lab.I-II

ECF 403 Fitoterapi                                                                         10:40-12:30                            S salonu

 

ECF 555 İlaç Araştırmalarında Farmak.Yönt.II                                 08:40-09:30                            S Salonu

ECF 569 Akılcı İlaç Uygulamaları II                                                 13:40-16:30                            F.koloji AD Lab.

ECF 553 Medikal Malzemelere Giriş                                                15:40-17:30                            Farma III

 

 

ÇARŞAMBA

ECF 165 Farmasötik Mikrobiyoloji ve Immünoloji Lab.                        09:40-16:30                            Lab.II

  

ECF 291 Staj I                                                                                 09:40-12:30                          Uygulama Eczanesi

TIP 201 Anatomi-Fizyoloji II                                                             13:40-15:30                            Farma I

ECF 287 Biyokimya I                                                                      15:40-17:30                            Farma I

 

ECF 385 Biyokimya III Lab.                                                             09:40-16:30                            Lab.I

ECF 371 Etkileşme ve Toksikolojik Sonuçları                                   10:40-12:30                            Farma I

ECF 389 Bağışıklık Sistemi Biyokimyası                                         13:40-15:30                            Kütüphane

ECF 387 Hastalıkların Biyokimyasal Temelleri                                  15:40-17:30                            Farma III

 

ECF 493 Farmasötik Bakım I                                                           08:40-09:30                            Farma I

ECF 485 Farmasötik Kimya IV Lab.                                                  09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 491 Staj III                                                                              13:40-15:30                Hastane (Bölüm 76/91)

 

ECF 515 Eczane Hizmetleri                                                              08:40-10:30                            Farma II

ECF 517 Endüstriyel İlaç Üretimi                                                       08:40-10:30                            Farma III

ECF 513 Eczane Yönetimi                                                                10:40-12:30                            Farma II

ECF 519 Kalite Güvencesi ve Yönetmelikler                                       10:40-12:30                            Farma III

ECF 501 Ecz.Bitki Doku Kült.ve Molekül.Biy.Uyg.                              13:40-15:30                            Farma III

ECF 571 Klinik Toksikoloji                                                                13:40-15:30                            Dek.Sem.Sal.

 

 

PERŞEMBE 

ECF 165 Farmasötik Mikrobiyoloji ve Immünoloji Lab.                         09:40-12:30                            Lab.II

ECF 163 Farmasötik Mikrobiyoloji-İmmünoloji                                    13:40-14:30                            Farma I

TIP 101 Tıbbi Biy.Gen. ve Pataloji                                                    14:40-15:30                            Farma I

ECF 191 Genel Kimya                                                                     15:40-16:30                            Farma I

 

TIP 201 Anatomi-Fizyoloji II                                                            10:40-12:30                            Farma II

ECF 203 Farmasötik Bot. Tem.Kav. ve Ter.                                     13:40-15:30                            Farma III

ECF 237 Analitik Kim.II Lab.                                                           13:40-16:30                            Lab.I

 

ECF 329 Farmasötik Kimya II Lab.                                                 09:40-16:30                            Lab.III-IV

ECF 385 Biyokimya III Lab.                                                           09:40-12:30                            Lab.I

 

ECF 479 Farmakoloji IV                                                                  08:40-10:30                            Farma I

ECF 401 Farmakognozi III                                                              10:40-12:30                            Farma I

ECF 467 Biyo.Lab.Bul.Değ.I                                                           10:40-12:30                            Farma III

ECF 489 Farmasötik Toksikoloji II Lab.                                           13:40-16:30                            Lab.II

 

CUMA

ECF 113 Ecz. Tarihi ve Deontoloji                                                  08:40-10:30                            Farma II

TIP 101 Tıbbi Biy.Gen. ve Patoloji                                                  10:40-12:30                            Farma II

 

ECF 237 Analitik Kim.II Lab.                                                          09:40-16:30                            Lab.I

 

ECF 375 Farmakoloji II                                                                   08:40-10:30                            Farma I

ECF 301 Farmakognozi I                                                                10:40-12:30                            Farma I

ECF 335 Farmasötik Teknoloji II                                                     13:40-15:30                            Farma I

ECF 383 Biyokimya III                                                                   15:40-17:30                            Farma I

 

ECF 489 Farmasötik Toksikoloji II Lab.                                            09:40-16:30                            Lab II

ECF 491 Staj III                                                                             13:40-15:30               Hastane (Bölüm 76/9)

 

ECF 515 Eczane Hizmetleri                                                             08:40-10:30                            Konf.Salonu

ECF 517 Endüstriyel İlaç Üretimi                                                      08:40-10:30                            Farma III

ECF 513 Eczane Yönetimi                                                               10:40-12:30                            Konf.Salonu

ECF 519 Kalite Güvencesi ve Yönetmelikler                                      10:40-12:30                            Farma III

ECF 529 Müstahzar Bilgisi II                                                            13:40-15:30                            Farma III

ECF 557 Sosyal Ecz.Araşt.Yönt.                                                      13:40-15:30                            Farma II

ECF 555 İlaç Araştırmalarında Farmak.Yönt.II                                    15:40-17:30                            Farma III

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi
06100 Sıhhiye - Ankara
Telefon: 0 312 305 10 88
Fax: 0 312 311 47 77